Uczestniczyliśmy w organizacji 60-tych urodzin Pałacu Kultury i Nauki. Wspólnie z LasersLab przygotowaliśmy świetlne show jakiego jeszcze w Warszawie nie było! Projekt P.I.W.O. Light Show połączony z laserami i fajerwerkami rozbłysnął nad Warszawą zapierając dech w piersiach wszystkim przybyłym gościom

Jednak urodziny Pałacu Kultury i Nauki to nie tylko pokaz Światło i Dźwięk. Na Placu Defilad działo się o wiele więcej! Był zlot Food trucków, koncert Orkiestry Placu Defilad, koncert Zbigniewa Wodeckiego with Mitch & Mitch Orchestra and Choir no i Tetris®.

Gra w Tetris® została zaimplementowana przez naszych kolegów LasersLab i oczywiście z wykorzystaniem naszego systemu Projektu P.I.W.O. Light Show. Nasze modułu przez trzy dni służyły jako piksele, gdy Pałac Kultury i Nauki był największa grą na świecie :-) W grę zagrało w sumie około 1000 osób, a w kolejce trzeba było odstać ponad półtora godziny. W końcu nie codziennie można zagrać na  PKiNie jako na Potężnej Indeksowanej Grze Oknowej.