Przedstawiamy Państwu Projekt P.I.W.O. Light Show

Projekt P.I.W.O. Light Show to nietuzinkowy pomysł studentów Koła Naukowego MOS działającego na Politechnice Wrocławskiej. Rozwinięcie skrótu P.I.W.O. to Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy, a cała zabawa polega na zamianie budynków w ogromne wyświetlacze, gdzie każde okno staje się kolorowym pikselem. Dynamicznie zmieniające się obrazy w połączeniu z muzyką tworzą niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju świetlne show.

null

Nasza szalona inicjatywa ma już ośmioletnią historię i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych studenckich projektów w Polsce. Wykonaliśmy dotychczas ponad 50 pokazów na różnych budynkach w całej Polsce, zarówno na akademikach podczas studenckich juwenaliów, jak i na mniej typowych budynkach – jak Bank Zachodni WBK we wrocławskim Rynku, Sky Tower we Wrocławiu, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, czy pałac Schafftgotschów w Jeleniej Górze.

null null

Każde nasze show gromadzi wielotysięczną publiczność i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a milionowe odsłony filmów na YouTube i tysiące fanów w serwisach społecznościowych to dzisiejszy dorobek naszego zaangażowania i wypracowanej przez sześć lat marki.

null

Cechuje nas zatem doświadczenie, ale nie rutyna! Projekt P.I.W.O. Light Show to zespół kreatywnych, młodych inżynierów z wielką pasją tworzenia. Chęć pogłębiania wiedzy i rozwoju umiejętności zawsze były motorem napędowym naszych działań, dlatego nasz projekt to nie tylko świetna zabawa podczas show, ale też miesiące inżynierskiej pracy nad rozwojem technologii. Wkład w rozwój młodych, zdolnych studentów to kolejny powód, dla którego warto nas wspierać.

null

Proponujemy Państwu wykorzystanie potencjału Projektu P.I.W.O. Light Show do promocji Państwa marki. Oferujemy możliwość wykonania i promocji pokazu, przygotowanego specjalnie do Państwa wymagań. Umożliwiamy promocję Państwa marki w postaci przygotowanej specjalnie dla Państwa dopełnionej dźwiękiem animacji na budynku, miejsce na plakatach i banerach informujących o wydarzeniu, informacje w materiałach prasowych, a także logo wyświetlane na oficjalnych filmach zamieszczonych w Internecie.  Serdeczne zapraszamy do współpracy, piwo@pwr.wroc.pl

Zostań naszym Partnerem!